شرایط گارانتی

مشتری گرامی    

این محصول بر اساس قوانین کارخانه سازنده، مشمول ضمانت در ارائه خدمات پس از فروش بوده و شرکت سمند اندیشه تابان مسئول اجرای این ضمانتنامه می باشد.

برای استفاده از خدمات این ضمانتنامه ، شما می توانید با همراه داشتن این ضمانتنامه به هریک از مراکز خدمات پس از فروش شرکت سمند اندیشه تابان ( لیست مندرج در این ضمانتنامه ) در سراسر کشور مراجعه نمایید.

شرایط و مقررات ضمانتنامه :

۱٫      ضمانتنامه بدون هولوگرام و یا لیبل امنیتی فاقد اعتبار است.

۲٫      خدمات گارانتی فقط برای تعمیر یا سرویس دستگاه بوده و فقط شامل ارائه خدمات رایگان برای تعویض قطعات و دستمزد تعمیر می باشد.

۳٫      دستگاههایی دارای گارانتی هستند که دارای برگ ضمانتنامه ( این برگه ) باشند. بدیهی است جهت استفاده از خدمات گارانتی ارائه برگ ضمانتنامه ضروری است.

۴٫      خدمات گارانتی فقط توسط مراکز مجاز معرفی شده و در محل تعمیرگاه ارائه می گردد. لذا کرایه و مسئولیت حمل و نقل تا تعمیرگاه معرفی شده از طرف فروشنده، بر عهده خریدار است.

۵٫      حداکثر مدت زمان تحت پوشش خدمات گارانتی ……… ماه از تاریخ فروش محصول می باشد. تاریخ فروش محصول بر روی همین برگ  ذکر گردیده است.

۶٫      این ضمانتنامه در شرایط ذیل قابل اجرا نیست:

۱-۶٫ صدمات و ضایعات ناشی از ضربه ، سقوط ، حمل ونقل ،تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیائی ، آتش یا حرارت زیاد ، گرد و غبار شدید،نوسانات برق ، رعد و برق و حوادث طبیعی .

۲-۶٫ استفاده غلط از دستگاه یا مواردی خارج از سازگاری و استانداردهای تعیین شده برای دستگاه یا عمل نکردن به دستورالعملهای ذکر شده در دفترچه راهنمای دستگاه.

۳-۶٫ صدمات و خرابی های ناشی از اتصال غلط یا ارتباط دستگاه با سایر دستگاهها ، تجهیزات و لوازم جانبی غیر سازگار یا معیوب ، صدمات ناشی از نصب یا به روزرسانی هر نوع فایل ، نرم افزار ، برنامه یا firmware ، صدمات ناشی از پاک کردن ( با مواد غیر استاندارد) دستگاه به هر وسیله یا ماده .

۴-۶٫ دستگاههایی که دستکاری شده یا توسط اشخاصی به جز نمایندگان مجاز شرکت سمند اندیشه تابان تعمیر شوند.

۵-۶٫ هر نوع دستکاری ، خدشه یا کنده شدن برچسب سریال، هولوگرام ، بر چسب مشخصات دستگاه و لیبل گارانتی یا هرنوع دستکاری یا آسیب برگ ضمانتنامه .

۷٫      قطعات و قسمتهایی از دستگاه که مشمول این ضمانتنامه نمی باشند عبارتند از :

–       کلیه قطعات مصرفی از جمله غلطک های پلاستیکی ، تسمه ها ، تیغه های خم و برش ، پلاستیک زیر تیغه ها و…

مرکز مجاز خدمات :

تهران شهرک غرب فاز ۱ خیابان گلستان جنوبی کوچه اول پلاک ۱ زنگ ۴    تلفن ۸۸۰۷۵۱۶۰  فکس ۸۸۳۶۴۶۴۴

 مدل دستگاه :

شماره سریال :                                امضاء فروشنده و لیبل گارانتی                     امضاءخریدار

برای استفاده از خدمات گارانتی شرکت ساتا توحه به نکات زیر الزامی است

۱ – کلیه دستگاههایی که شرکت ساتا نماینده رسمی آنها است دارای یک سال گارانتی از طرف کمپانی سازنده میباشد در این صورت:

– مدت زمان گارانتی از زمان حمل کالا به ایران آغاز میشود

-زمان خواب دستگاه برای مواردی که قطعه مورد نیاز درایران وجود داشته باشد حدود پنج روز کاری و برای مواردی که نیاز به تهییه قطعه از کمپانی مادر باشد یک ماه و نیم  به طول خواهد انجامید.

-وجود قرارداد گارانتی در زمان مراجعه به شرکت ساتا الزامی است.