سازه های آلومینیومی سه وجهی

واحد توليد شرکت “ساروبن بنا” با بهره گيري از تجارب ۲۰ ساله خود در زمينه طراحي و ساخت دکوراسيون داخلي، موفق به طراحي و ساخت قطعات و اتصالات ويژه اي شده است که با استفاده از آنها مي توان بسياري از محدوديت هاي موجود در اين صنعت را از ميان برداشت. طراحي مناسب قطعات مدولار که برخي به عنوان اختراع جديد ثبت شده است، علاوه بر سهولت نصب، وزن کم، زيبايي و مقاومت زياد، امکان ارايه طرح هاي متنوعي را نيز فراهم مي نمايد.

سازه های سه وجهی که از ترکيب قطعاتي با ضريب ۳۰ سانتيمتر و به صورت يک تکه و با اتصالات متنوع توليد مي شوند، ابزاري است براي طراحان خلاق تا با استفاده از آن به ذهنيات و تجسمات هنري خود جامه عمل بپوشانند.

اتصالات ويژه اين سازه ها به گونه اي طراحي شده است که در کمترين زمان و بدون نياز به ابزار و نيروي متخصص به صورت زبانه هاي نر و ماده به هم متصل مي گردند که علاوه بر مصارف دائمي به عنوان سازه هاي تزئيني و دکوراسيون داخلي، براي مصارف نمايشگاهي و موقت نيز ايده آل است.

در حال حاضر کاربرد اين توليدات از مصارف نمايشگاهي، دکوراسيون داخلي و مبلمان دفتري فراتر رفته  و اينک اين سازه ها به عنوان سازه هاي صنعتي در کارخانجات و استوديوها نيز موارد استفاده فراواني دارد.