شرکت سارونقش

یكی از موفـق‌ترین روش‌های تبلیغ و اطلاع رسانی، بیان تصویر اســت. امــروزه فن بیــان تصویری فراتر از یك عمــــل هنری صرف می باشد. بیان تصویری، با تكیه بر دانش فنی، ابزاری كارآمد در دست مشاوران تبلیغاتی است و دنیای جدیدی را به شركت‌ها، تولیدكنندگان و… عرضه كرده است.

شركت سارونقش در گروه ساروبن با بكارگیری طراحان گرافیک مجرب و با استفاده از بهترین امكانات سخت افزاری روز دنیا و تجارب كاری پیشین خود، مجموعه ای مناسب برای دستیابی به ایده‌‌های نو فراهم گردیده است و به ارائه خدمات در تمامی زمینه‌های طراحی گرافیك از قبیل آرم ( لوگو ) و لوگوتایپ، ست اوراق اداری، پوسترهای تبلیغاتی، بسته ‌بندی محصولات، جلد كتاب و مجله، آگهی‌های روزنامه و مجله، صفحه آرایی كتاب و نشریات و … می پردازد.

گروه ساروبن، با بيش از ۲۰ سال سابقه در ارائه خدمات چاپی، عمليات اجرايی خود را به نحوی طراحی و تعبيه کرده است تا انواع چاپ را با بهترين کيفيت، قيمت و در اسرع وقت در اختيار مشتريان بگذارند و در قالب شرکت سارونقش با بکارگیری کادری مجرب به همراه استفاده از بهترین امکانات سخت افزاری چاپ دیجیتال ورقی و عریض و خدمات تکمیلی کامل خود به عنوان یکی از اولین و معتبرترین مجـریان حـرفه ای در عرصه چاپ و تبلیغات همواره حضوری مستمر داشته است.