لیبل های خاص

از دیگر فعالیت های شرکت سمند اندیشه تابان، تولید لیبل های خاص دیجیتال، با ویژگی های متنوع است که در ادامه ، به شرح محصولات به صورت تفکیکی می پردازیم.

لیبل void:

لیبل بی اثر:هنگام جداسازي آن از روي سطح كار كلمه OPEN void بصورت خاصي بر روي ليبل ظاهر ميگردد ولي هيچ اثري بر روي سطح كار باقي نمي ماند در صورتيكه بخواهيم از ليبل دوباره استفاده كنيم قابل استفاده نخواهد بود زيرا كلمه OPEN void به معني باطل شدن بر روي ليبل ظاهر شده است.داراي انواع مات و براق ميباشد.

لیبل اثر گذار:

هنگام جداسازی آن از روی سطح کار کلمه void بصورت پنجره ای از لیبل جدا شده و بر روی سطح کار باقی می ماند.

موارد استفاده:
 • ليبل پلمپ درب خودرو بصورتي كه موقع باز كردن آن رنگ بدنه را مخدوش نكند
 • ليبل اموال
 • ليبل گارانتي
 • ليبل پلمپ
 • ليبل پلمپ نامه ها و پاكت هاي محرمانه
 • ليبل پلمپ جعبه
 • ليبل پلمپ مرسولات پستي

لیبل متال:

در انواع براق ، مات و زبر توليد ميگردد

 • از نظر چسبندگي كيفيت آن بسيار بالاست
 • قابليت تحمل درجه حرارت بالا تا ۲۰۰ درجه سانتيگراد رادارد.
 • از نظر فيزيكي نيز به دليل خاصيت فلزي آن مقاومت بسيار بالايي دارد.
 • سطح پشت آن جلاي فلزي بيشتري دارد و براي جداسازي آن نيروي زيادي لازم است.

لیبل PVC:

برچسب هاي پي وي سي حالت پلاستيكي داشته و تا ۸۰ درجه سانتیگراد حرارت را تحمل مي كنند و داراي مقاومت از نظر كشيدگي مي باشند. اينگونه ليبل ها در مقابل عوامل محيطي از قبيل باد و باران و گرماي آفتاب مقاوم هستند كه در بخش هاي لوازم خودرو و لوازم خانگي و داروسازي استفاده زيادي دارند و داراي انواع مات و براق مي باشد.

لیبل گارانتی:

جهت گارانتي كردن محصولات مختلف معمولا از ليبل به عنوان معرف شركت گارانتي كننده ، اعلام تاريخ شروع و خاتمه گارانتي استفاده ميشود. اين اطلاعات بايد بر روي ليبلي چاپ شود كه در صورت جداسازي و انتقال بر روي محصول ديگر مخدوش و يا باطل شود تا شركت گارانتي كننده متوجه جابجايي ليبل بشود.در مواردي اين ليبل به عنوان پلمپ قسمت هاي قابل دستكاري دستگاه از جمله درب دستگاه يا پيچ درب ورودي دستگاه چسبانده مي شود ، تا شركت گارانتي كننده از عدم دستكاري قطعات داخلي دستگاه مطمئن باشد. و گروه ساروبن مفتخر است که با امکانات جدید چاپ و نیم تیغ دیجیتال علاوه بر این ویژگی ها می تواند لیبل گارانتی شما را به صورتی انحصاری و غیر قابل تقلید چاپ نماید.

اين اطلاعات بايد بر روي ليبلي چاپ شود كه در صورت جداسازي و انتقال بر روي محصول ديگر مخدوش ويا باطل شود تا شركت گارانتي كننده متوجه جابجايي ليبل بشود.

در مواردي اين ليبل بعنوان پلمپ قسمت هاي قابل دستكاري دستگاه از جمله درب دستگاه يا پيچ درب ورودي دستگاه چسبانده مي شود ، تا شركت گارانتي كننده از عدم دستكاري قطعات داخلي دستگاه مطمئن باشد. و گروه ساروبن مفتخر است که با امکانات جدید چاپ و نیم تیغ دیجیتال علاوه بر این ویژگی ها می تواند لیبل گارانتی شما را بصورتی انحصاری و غیر قابل تقلید چاپ نماید.

علائم راهنما و هشدار دهنده:

برچسب های هشداردهنده یا اخطاری برچسب هایی هستند که در صنایعی از قبیل دارویی و ماشین سازی در اندازه های بزرگ و کوچک کاربرد دارد. بر روی زمینه های شبرنگ با دید بالا در شب و اغلب به شکل علائم خطر معمول می باشد و درک احتمال خطر را به مشاهده کننده می دهد. یا بصورت علادم راهنما برای اماکن استفاده می شود.

لیبل شفاف:

برچسب های فنی بر روی محصولات قرار گرفته و شامل اطلاعات فنی و تخصصی محصول می باشد. استفاده از این نوع برچسب ها علاوه بر اینکه اطلاعات کاملی از محصول را می رساند و باعث شناخت محصول می شود موجب اطمینان خاطر نسبت به محصول می گردد.

لیبل گنبدی شفاف:

این لیبل هم در موارد تزیینی و هم موارد صنعتی استفده می شود. ولی بیشتر استفاده آن در هدایای تبلیغاتی بر روی جا سویچی ها و یا به صورت لیبل روی سررسید ها و کتب مخصوص می باشد. در موارد صنعتی نیز بصورت لوگو یا آرم روی لوازمی مانند مبلمان اداری یا انواع میز و لوازم چوبی استفاده می شود. که هم از جنبه تبلیغاتی هم تزیینی مناسب است.

لیبل تزئینی:

لیبل های تزیینی برای آرایش محصولات و بسته بندی مورد استقاده می باشد. امروزه در میان تنوع تولیدات و بازار های رقابتی, بسته بندی و ظاهر متناسب سهم بسزایی در مورد توجه قرار گرفتن و جذب مشتری را دارا می باشد. مفتخریم که با امکانات جدید چاپ و نیم تیغ دیجیتال می توانیم خدمات نوینی را به شما ارائه دهیم.

لیبل Wire Wraps:

قسمت سفید در این لیبل برای چاپ و شفاف جهت لمینیت کردن در نطر گرفته شده است. این نوع لیبل با برش های خاص هر محصول می باشد. موارد استفاده ی این لیبل به صورت تخصصی سیم ها و کابل ها می باشد.

لیبل بارکد:

بارکد، که در فارسی به آن رمزمیله، کد میله ای و رمزینه نیز می گویند، نوعی نمایش تصویری اطلاعات بر روی سطوح است که اطلاعات آن را می توان توسط ماشین بازخوانی کرد. و نیز بارکد معیاری بین المللی برای شناسایی کالا می باشد.