غرفه سازی و امور نمایشگاهی

غرفه بندی نمایشگاهی:

“ساروبن بنا” با استفاده از سازه هاي متنوع و قابليت هاي فراوان آن، امکان طراحي و ساخت ساده ترين تا پيچيده ترين غرفه ها را فراهم آورده است.

تمايز اين روش غرفه بندي با روش هاي مرسوم اين است که هر غرفه، بنا به ضرورت مي تواند از لايت باکس، جاي کاتالوگ، نگهدارنده هاي پوستر و … به عنوان بخشي از بدنه اصلي غرفه استفاده نمايد.

 

 

 

غرفه های پیش ساخته:

در تمامي نمايشگاها، طراحي خاص و  متفاوت تنها وجه تمايز غرفه هايي است که همگي در همسايگي هم ساخته شده اند. مهندسان و طراحان “ساروبن بنا” کليه مراحل اجرايي از طراحي تا ساخت غرفه هاي نمايشگاهي را به عهده گرفته و غرفه شما را سرآمد ديگر غرفه ها مي سازند.

به هم پيوستگي امکانات مهندسي، گرافيک، توليد و ملزومات و سازه هاي پيش ساخته نمايشگاهي و انواع چاپ ها در يک مجموعه واحد، گستره اي از انعطاف پذيري را براي غرفه سازي در شرکت “ساروبن بنا” فراهم نموده که در بين تمامي رقباي کاري بي همتا است.

 

 

غرفه های کلاسیک (ساخت و سازی):

در برخي موارد، براي ايجاد جذابيت و اعمال نظر بيشتر در ساخت نمونه هاي نمايشگاهي، کارفرمايان تمايل به سفارش نمونه هاي کلاسيک با شيوه ساخت و اجرا در محل نمايشگاه دارند. بدين ترتيب طراحان “ساروبن بنا” با تکيه بر تجارب چندين ساله ، بر پايه ايده هاي خلاقانه و در عين حال کاربردي، طرح غرفه را ارائه خواهند داد که با توجه به انتظارات و اهداف کارفرما، توسط همکاران بخش اجرايي “ساروبن بنا” به مرحله ساخت و ساز مي رسد.

 

 

نیملاک:

شرکت nimlok  از بدو تاسيس در سال ۱۹۷۰ به عنوان يکي از پيشگامان صنعت غرفه آرايي پيش ساخته در جهان شناخته شده است.طيف گسترده محصولات و توليدات nimlok ،از استند هاي سبک وزن تا سيستم هاي نمايشگاهي مدولار، به راحتي نياز ها و شرايط مورد نظر هر پروژه نمايشگاهي را برآورده مي سازد. شبکه بين المللي و در حال گسترش nimlok هم اکنون داراي بيش از ۲۰۰ نماينده در ۵۰ کشور مختلف مي باشد. کارخانجات توليدي nimlok در انگلستان ، چين و کانادا واقع شده اند.

گروه طراحان nimlok با استفاده از آخرين فناوري هاي ديجيتال، کليه نيازهاي نمايشگاهي شما را به صورتي بديع، جذاب و کم نظير برآورده مي سازند.

از خصوصيات بارز اين محصولات مي توان موارد زير را ذکر نمود:

  • ضمانت مادام العمر براي کليه محصولات و توليدات
  • استاندارد مديريت کيفيت (ISO 9002)
  • ارايه خدمات از آغاز تا انجام پروژه هاي نمايشگاهي
  • امکان طراحي مجدد قطعات موجود
  • تنوع توليدات